תקנון האתר

תקנון אתר תומר פוסטרים

1. מבוא
1. 1 אתר תומר פוסטרים ("האתר") מופעל ע"י חברת תומר יוניק בע"מ ("החברה" ו/או "תומר" ו/או "אנו") ומספק מידע אודות החברה והמוצרים אותם היא מוכרת, וכולל בתוכו גם חנות וירטואלית לרכישת מוצרים.
1.2 האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
1.3 הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה והוא מהווה תקנון מחייב.
1.4 יוסכם, כי ביצוע כל פעולה באתר, לרבות רכישת מוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה בנגד בעלי האתר ומפעיליו.
1.5 במידה ואינך מסכים לתנאי שימוש אלה או חלקם, אנא הימנע משימוש באתר.
1.6 אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות תנאי שימוש אלה על פי שיקול דעתנו הבלעדי וללא הודעה מוקדמת. תנאים אלו יופיעו באתר ויחולו מיד עם פרסומם על המשתמשים באתר.

2. התחייבות המשתמש
2.1 בעת ביצוע רכישה באתר המשתמש מצהיר כי הינו בן 18 שנים לפחות וכי הינו בעליו של כרטיס האשראי או אמצעי החיוב באמצעותו מתבצעת הרכישה.
2.2 המשתמש מצהיר כי כל המידע שיספק לחברה יהיה מדויק, אמיתי ושלם.
2.3 המשתמש מצהיר כי לא ישתמש במידע כלשהו המופיע באתר, לרבות פרסומו למטרת מכירה קמעונאית או סיטונאית, הצגה באתרים אחרים לכל מטרה שהיא, למעט פרסום אישי ברשתות החברתיות.
2.4 במידה והופרו תנאי השימוש על ידך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק באופן מיידי את השימוש באתר בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי.

3. רכישה וחיוב
3.1 האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
3.2 רכישה באתר מותנית במינימום 50 ₪.
3.3 המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.
3.4 רכישה באתר מותנית בהרשמה מראש, הכוללת מסירת מידע אישי הכולל שם ושם משפחה, כתובת, טלפון נייד, דואר אלקטרוני ופרטי כרטיס אשראי. הנך מחויב למסור פרטים נכונים בלבד. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים, לרבות תביעת נזיקין עבור נזקים שנגרמו לחברה.
3.5 לאחר הרכישה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי. ההזמנה תתקבל רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי. כרטיס האשראי שלך יחוייב בגין עלות המוצר והמשלוח מיד לאחר מכן. החברה אינה אחראית למקרה בו פרטי האשראי לא התקבלו מכל סיבה שהיא.
3.6 פרטי הרכישה והאשראי מועברים ע"י פרוטוקול אבטחה מוצפן SSL. הסליקה נעשית ע"י מערכת חיצונית מאובטחת.
3.7 ניתן לשלם באתר באמצעות כרטיס האשראי ויזה, לאומי קארד, מאסטרכארד, ישראכרט, אמריקן אקספרס ודיינרס וכן באמצעות חשבון PayPal.
3.8 במקרה וחברות האשראי / PayPal לא אישרו את העסקה היא תחשב ע"י החברה כמבוטלת.
3.9 תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין תמונת המוצר למוצר בפועל.
3.10 מגוון המוצרים והשירותים וכן תנאי התשלום עשויים להשתנות לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.
3.11 אנו מתנצלים מראש על אי נעימות שעלולה להיגרם כתוצאה ממחסור במלאי של מוצר מסוים. במקרה כזה לא יחוייב כרטיס האשראי. החברה אינה מתחייבת כי מוצר המופיע באתר קיים במלאי, ולא תפצה במידה שמוצר שנרכש לא סופק עקב כך.

4. הגבלת אחריות
4.1 המידע, התוכנה, המוצרים והשירותים הכלולים באתר עלולים להכיל אי דיוקים או שגיאות.
החברה רשאית לבצע שינויים במידע הנכלל באתר ללא הודעה מוקדמת, ולא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי החנות בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו עקב ביצועם.
4.2 החברה אינה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או מקרי ו/או תוצאתי הנובע מהשימוש במוצרים הנמכרים באתר, לרבות אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.
4.3 שימוש במידע המופיע באתר הינו באחריות המשתמש בלבד. החברה לא תישא באחריות לכל טעות או נזק שייגרם כתוצאה משימוש בתכנים המופיעים באתר.
4.4 תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד. ייתכנו הבדלים בין תמונת המוצר למוצר בפועל.
4.5 החברה אינה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עקיף הקשור ברשת האינטרנט, מפעילי תקשורת, ציוד או יישומים של המשתמש, לרבות נזקי אבטחה וכל נזק אחר.
4.6 אספקת מוצר שנרכש תלויה בגורמים כגון דואר ישראל ו/או חברות שילוח / שליחים שהם "צד שלישי". החברה אינה אחראית לכל מעשה או מחדל של צד שלישי, ולא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק, הפסד או הוצאה אשר ייגרמו למשתמש כתוצאה מצד שלישי.
4.7 זמן המשלוח אינו תלוי ואינו באחריות החברה והיא אינה נושאת באחריות לעיכוב כלשהוא לאספקת המוצר.
4.8 החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה, לרבות שביתות, פגעי מזג אוויר, מצב חירום בטחוני, תאונות, פעולות איבה וטרור וכיו"ב.
4.9 החברה לא תהא אחראית למוצר שלא נאסף / הוחזר אליה בשל אי-איסוף. משלוח נוסף יהיה כרוך בתשלום נוסף שיוחל על הלקוח.

5. מדיניות משלוחים
5.1 החברה תדאג למשלוח המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר. המשלוח יתבצע לאחר אישור חברת האשראי, שאורך כשלושה ימים. המשלוח יתבצע לאחר אישור חברת האשראי ועד חמישה ימי עסקים. החברה אינה אחראית לעיכוב נוסף הנובע מעיכוב באישור הרכישה מחברת האשראי.
5.2 החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה, לרבות שביתות, פגעי מזג אוויר, מצב חירום בטחוני, תאונות, פעולות איבה וטרור וכיו"ב.
5.3 האספקה תלויה בגורמים כגון דואר ישראל ו/או חברות שילוח / שליחים שהם"צד שלישי". החברה אינה אחראית לכל מעשה או מחדל של צד שלישי, ולא תהיה אחראית לכל אובדן או נזק, הפסד או הוצאה אשר ייגרמו למשתמש כתוצאה מצד שלישי.
5.4 זמן המשלוח אינו תלוי ואינו באחריות החברה והיא אינה נושאת באחריות לעיכוב כלשהוא לאספקת המוצר.
5.5 דמי המשלוח המפורטים באתר כוללים משלוח ליחידת הדואר הקרובה לכתובת שסיפק המשתמש.
5.6 החברה תספק מספר מעקב לאחר השליחה, האחריות למעקב אחרי המשלוח היא של המשתמש.
5.7 החברה לא תהא אחראית למוצר שלא נאסף / הוחזר אליה בשל אי-איסוף. משלוח נוסף יהיה כרוך בתשלום נוסף שיוחל על הלקוח.
5.8 לחברה הזכות לשנות או לבטל את התנאים הקשורים לרכישת מוצרים בכל עת שהיא ומכל סיבה שהיא.

6. החזרות וביטולים
6.1 אין החלפת פוסטרים.
6.2 אין זיכוי בעבור פוסטרים.
6.3 מוצרים שאינם פוסטרים: המשתמש רשאי לבטל את העסקה בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן תשמ"א 1981. הביטול יתבצע באמצעות פניה לשירות הלקוחות.
ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
6.4 דמי ביטול עסקה הינם 20 ₪.
6.5 מוצר שטרם נשלח – ניתן לבטל רכישה והתשלום יוחזר במלואו, בניכוי דמי ביטול.
6.6 זיכוי בעבור מוצר (שאינו פוסטר) יתבצע בתנאי שהמוצר הוחזר לחברה לאחר שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, וללא פגם. הזיכוי נתון לשיקול דעתה הבלעדית של החברה. סכום הזיכוי יהיה סכום המוצר ו/או המשלוח, בניכוי דמי ביטול.
6.7 החברה תהיה רשאית לבטל עסקה באופן חלקי או מלא במקרים הבאים:
1. חלה טעות בתמחור המוצר ו/או המשלוח.
2. חלה תקלה בחיוב האשראי.
3. תקלה טכנית באתר בעקבותיה נגרמה טעות בהזמנה.
4. תקלה שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה, לרבות שביתות, פגעי מזג אוויר, מצב חירום בטחוני, תאונות, פעולות איבה וטרור וכיו"ב.
6.8 במידה והמוצר אותו הזמין המשתמש אזל מהמלאי, רשאית החברה להציע אחר ו/או לבטל את המכירה.
6.9 החזר כספי יתבצע באופן בו נעשה התשלום.

7. שירות לקוחות
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן להתקשר לחנות בשעות הפעילות: ימי א-ה 10:30-20:00, שישי 10-15, או ב-דואר אלקטרוני.

8. אבטחת מידע ופרטיות
8.1 המשתמש מוסר מרצונו פרטים ומידע, הנאסף על מנת לספק את השירותים המוצעים באתר. מסירת המידע ע"י המשתמש מהווה הסכמה מצידו לשימושנו באופן המתואר להלן. במידה ויש לך התלבטות בנוגע למסירת המידע ולשימוש בו, אל תעשה שימוש באתר.
8.2 תומר יוניק בע"מ, כמו גם חברות אחיות וגורמי משנה נוספים הפועלים מטעמה ובהתאם לאותם הסטנדרטים, רשאיות להשתמש במידע שמסרת על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
8.3 החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
8.4 החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י המשתמש אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
8.5 הרשמה לניוזלטר – כפתור "שלח" מהווה הסכמה לחברת תומר יוניק בע"מ או למי מטעמה לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של החברה. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק.
8.6 במידה ותרצה להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשר לטלפון: 03-5285530

9. קניין רוחני
9.1 תומר יוניק בע"מ היא יבואנית ומשווקת של פוסטרים ומוצרי פופ. כל המוצרים הנמכרים באתר ובחנות מוגנים בזכויות יוצרים.
9.2 סימני המסחר – ה"לוגו" באתר הינו קניינה של החברה בלבד. במידה שפורסמו סימני מסחר של מפרסמים אחרים – קניינם של מפרסמים אלו.
9.3 החברות המייצרות את המוצרים הנמכרים בחנות, "הספקים", הן בעלות זכויות היוצרים והקניין הרוחני.
9.4 למשתמש או לכל גוף אחר לא תהיה כל טענה לחברה בגין שימוש שעשו הספקים בזכויות היוצרים, ולא תישא בכל אחריות לנזק כספי או אחר אשר עשוי להיגרם מהפרת זכויות היוצרים אשר שייכים לו.
9.5 אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר, לרבות תמונות, טקסטים, סרטונים וכיו"ב.

10. דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב-יפו תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.